EREDMÉNYEINK

Iskolánk növendékei számos megmérettetésen vettek részt, hogy bizonyítsák tehetségüket a zene területén. Szép eredményeket értek el országos, regionális, megyei versenyeken. Büszkék vagyunk rájuk és felkészítő tanáraikra, hogy iskolán hírnevét öregbítették.

IV. „Apró Fúvósok” Találkozója – Dombóvár, 2019. május 9-11.
Fuvola:
Binder Zsófia – arany
Földesi Lilien – arany
Görföl Zselyke – ezüst
Takács Barbara – bronz
Klarinét:
Barabás Ábel Pál – kiemelt arany
Kisvári Gréta – arany
Sági Tímea – ezüst
Görföl Domonkos – ezüst
FELKÉSZÍTŐ TANÁRI KÜLÖNDÍJ:  
Papp Máté
Trombita:
Balaskó Boglárka – arany
Hanzi Krisztián – arany
Lehöcz Bulcsú – arany
Ruppert Kristóf – arany
Ruip Péter – ezüst 
Schlarb Gábor Dominik – ezüst 
Szüts Levente – ezüst
Nagy Mihály Imre – bronz
FELKÉSZÍTŐ TANÁRI KÜLÖNDÍJ:  
Pecze István

„Gyermán István” V. Dél-Dunántúli Regionális Vonósverseny – Kaposvár, 2019. május 8.
Hegedű:
Horváth Eszter Dóra – I. helyezés
Csötönyi Gáspár – II. helyezés
Trapp Viola Kata – III. helyezés
Gordonka:
Szigeti Boldizsár – I. helyezés, Különdíj a kötelező mű legjobb előadásáért
KORREPETÍTORI KÜLÖNDÍJ:
Laki János

III. TOLNA MEGYEI VONÓS VERSENY – BONYHÁD, 2019. MÁJUS 3.
Hegedű:
Horváth Eszter Dóra – Arany, Nívódíj
Trapp Viola Kata – Arany
Csötönyi Gáspár – Ezüst
Oravecz Amina – Ezüst
Nagy Sára Flóra – Bronz
Csuka Luca – Nívódíj
FELKÉSZÍTŐ TANÁRI KÜLÖNDÍJ:
Auth Zoltánné
Gordonka:
Szí András – Arany, Nívódíj
Szigeti Boldizsár – Arany, Nívódíj
Baross Emőke – Ezüst
Csapó Szófia – Bronz
FELKÉSZÍTŐ TANÁRI KÜLÖNDÍJ:
Színé Köntös Hedvig
KORREPETÍTORI KÜLÖNDÍJ:
Laki János

VII. REGIONÁLIS FÚVÓS- VONÓS KAMARAZENEI TALÁLKOZÓ – BAJA, 2019. MÁRCIUS 9.
Vonósnégyes – KIEMELT ARANY, KATEGÓRIA GYŐZTES
Szekszárd Klarinét Kvartett – KIEMELT ARANY, KATEGÓRIA GYŐZTES
Klarinét Kvartett – EZÜST
FELKÉSZÍTŐ TANÁRI KÜLÖNDÍJ:
Auth Zoltánné
Papp Máté

TOLNA MEGYEI SZOLFÉZSVERSENY- BONYHÁD, 2019. MÁRCIUS 4.
Lozsányi Julianna – I. HELY; ABSZOLÚT I. HELY
Sándor Zóra – II. HELY
Sulyok Hanna – II. HELY

XIV. ORSZÁGOS KLARINÉTVERSENY – BUDAPEST, 2019. FEBRUÁR 8-10.
Török Ramóna – KÜLÖNDÍJ

V. ALAPFOKÚ SZANYI IRMA ZONGORAVERSENY – SZÉKESFEHÉRVÁR, 2019. JANUÁR 25.
Lozsányi Julianna – KIEMELT ARANY   
Karácsony Hanna – KIEMELT ARANY     
Müller Albert – ARANY     
Bajusz Panna – ARANY   
Sándor Zsigmond – ARANY 
Hájas Kristóf – ARANY     
Szabados Balázs – ARANY 
Jaszenovics Szonja – BRONZ  
FELKÉSZÍTŐ TANÁRI KÜLÖNDÍJ:  
Erősné Máté Éva  
Lozsányi Tamás                 

XVII. TOLNA MEGYEI NÉGYKEZES TALÁLKOZÓ  – TOLNA, 2019. JANUÁR 18.
Bajusz Panna  –  Sándor Zsigmond – KIEMELT ARANY
Jaszenovics Szonja – Karácsony Hanna – KIEMELT ARANY
Aranyi Panna – Ninaj Gentiána – KIEMELT ARANY
Hájas Kristóf – Szabados Balázs – KIEMELT ARANY
Chang Qin – tanárával – ARANY
Máté Ifeoma Mária – tanárával – ARANY
Krizsán Barbara –  Friedmanszky Anilla – EZÜST
Erősné Máté Éva – FELKÉSZÍTŐ TANÁRI KÜLÖNDÍJ

“Fehérvári József” III. Dél-Dunántúli Regionális Rézfúvósverseny – Kaposvár, 2018. november 27.
Földesi Bálint harsona – II. díj
Hőninger Zoltán tenorkürt – III. díj
Hőninger Balázs trombita – különdíj
Kajsza Barna tenorkürt – különdíj